roll-up śląsk, roll-up ruda śląska, system wystawienniczy, stojak z reklamą

Roll-up to nowoczesne systemy wystawiennicze wykorzystywane przez firmy. Stanowią skuteczną i przyciągającą formę reklamy w dodatku niedrogą. System jest zapakowany w elegancką kasetę, która w łatwy sposób nadaje się to transportu. Roll up szybko się rozkłada oraz jest prosty w montażu.

Roll-up gotowy nawet w 12h od zamówienia!

Standardowe wymiary to 85×200 oraz 100×200. Drukujemy w najwyższej rozdzielczości na materiale blockout, który nie zagina się na bokach i nie prześwituje. W komplecie otrzymujecie Państwo kasetę z wydrukiem, stelaż oraz torbę do transportu. Wraz z zakupem roll’up w naszej firmie oferujemy usługę przygotowania projektu bez limitu poprawek!

Roll-up’y naszej produkcji idealnie nadają się do wykorzystania podczas targów bądź wystaw. Stabilna i trwała konstrukcja nie wygina się mimo wielokrotnego otwierania i zamykania. Materiał w kasecie jest odpowiednio zabezpieczony, dzięki czemu grafika nie jest narażona na otarcia i inne uszkodzenia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno kompletne roll-up’y bądź same wkłady.

Zapraszamy do działu cennik

Roll-up – Cennik

Strona główna

 
Kalendarze firmowe 2018 !!!napisz do nas :)+48 609 578 292 - ZADZWOŃ :)