reklama na samochodzie śląsk, oklejanie samochodów Ruda Śląska, oklejenie samochodu, reklama na aucie

Oklejanie samochodów firmowych to idealny sposób na dotarcie do szerokiego grona klientów stosunkowo niewielkim nakładem finansowym. Dlaczego nie skorzystać z tej formy reklamy? Studio Reklamy Elka-Design zajmuje się kompleksową usługą, począwszy od projektowania graficznego reklamy, poprzez druk eco-solventowy, laminowanie oraz oklejenie.

Do każdego projektu podchodzimy z dbałością o najmniejszy szczegół. U nas nie ma limitu poprawek! Staramy się w maksymalnym stopniu sprostać oczekiwaniom klienta tak aby oklejony samochód przyciągał uwagę i przyczynił się do zwiększenia obrotów firmy. W dodatku w taki sposób dobieramy materiały oraz przygotowujemy projekt, aby w jak najoptymalniejszy sposób wykorzystać dostępny budżet [Przykładowy cennik]. Nie ponosząc dużych nakładów finansowych oklejony samochód również może w skuteczny sposób spełnić swoją rolę! 

Oklejenie samochodu nawet w 2 godziny!

Czas oklejenia samochodu różni się w zależności od rozmiarów samochodu oraz poziomu skomplikowania projektu i ilości treści. Proste projekty, np. logo na bocznych drzwiach oraz folia owv na tylną szybę jesteśmy w stanie zrealizować w ciągu 2-3 godzin. Na bardziej złożone oklejenie konieczne jest zostawienie samochodu na maksymalnie 1-2 dni. 

Oklejanie wykonuje wyszkolony oraz doświadczony personel po kursach z aplikacji folii. Oklejenie samochodu odbywa się w sprzyjających warunkach, z dala od deszczu, pyłków itp. które utrudniają skuteczną i trwałą aplikację folii. To wszystko pozwala zapewnić wysoką jakość wykonania bez względu na porę roku.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowym cennikiem oklejenia samochodu. Na specjalne życzenie klienta zabezpieczamy reklamę laminatem płynnym bądź stałym.

Oklejenie samochodu – CENNIK

Strona główna

reklama na samochodzie śląsk, reklama na aucie, oklejenie samochodu, oklejenie auta

 
Kalendarze firmowe 2018 !!!napisz do nas :)+48 609 578 292 - ZADZWOŃ :)