naklejki śląsk, naklejki cięte po obrysie, naklejki z folii, druk naklejek

Jako drukarnia wielkoformatowa wykonujemy również naklejki samoprzylepne w dowolnym rozmiarze oraz kształcie. Istnieje możliwość kolorowego wydruku na folii samoprzylepnej techniką eko-solwentową bądź ploterowego cięcia folii. Wydruki idealnie nadają się do wykorzystania na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń. Są bezwonne i bezpieczne. 

Realizujemy gotowe projekty oraz przygotowujemy wizualizacje na życzenie klienta!

Druk oraz cięcie naklejek w naszej firmie to gwarancja najwyższej jakości, nasyconych kolorów oraz krótkiego czasu realizacji! Drukujemy wyłącznie na mediach sprawdzonych dostawców takich jak Oracal, Arlon, 3M, Mactac. W zależności od miejsca ekspozycji dobierzemy dla Państwa odpowiedni rodzaj foli. Do wyboru m.in. folie monomeryczne, polimerowe w wielu wariantach kolorystycznych. 

Realizacja nawet w kilka godzin od zamówienia!

Rozbudowany park maszyn pozwala nam zrealizować każde zlecenie w krótkim czasie. Drukujemy na drukarce wielkoformatowej Roland RF-640,  o szerokości do 1,6 m, natomiast folie tniemy na ploterze Summa do 1,2 m. Nowoczesny sprzęt to gwarancja niezawodności oraz oszczędność czasu, na którym zależy nie tylko nam, ale przede wszystkim naszym klientom!

Poza usługą druku oraz cięcia folii jesteśmy gotowi zalaminować Państwa naklejki w zależności od ich przeznaczenia. W ofercie posiadamy laminat płynny, zabezpieczający głównie przed promieniowaniem uv, lub stały który dobrze chroni wydruki przed uszkodzeniami mechanicznymi. 

Zapraszamy do kontaktu!

Strona główna

naklejki-samoprzylepne

 
Kalendarze firmowe 2018 !!!napisz do nas :)+48 609 578 292 - ZADZWOŃ :)