koszulki z nadrukiem Śląsk, koszulki ruda śląska, nadruk na koszulkach, nadruk na odzieży, odzież firmowa 

Koszulki z nadrukiem dla klientów indywidualnych oraz firmowych.

To idealny sposób na reklamę firmy bądź oryginalny prezent. Wykonujemy nadruki na koszulkach, polarach, kurtkach, torbach oraz wielu innych materiałach już od 1 sztuki! Oferujemy  nadruki w pełnej gamie kolorystycznej i w doskonałej jakości. W zależności od nakładu oraz ilości kolorów nadruki na odzieży wykonujemy przy użyciu folii flex, flock, termo-transferu sitodrukowego, sublimacji bądź haftu. Jesteśmy w stanie zrealizować powierzony projekt bądź przygotować specjalny na zamówienie. Proste projekty otrzymujecie Państwo gratis

Realizacja nawet w 1 dzień!

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów koszulki oraz wybrane części garderoby jesteśmy w stanie wykonać nawet w ciągu jednego dnia! Dokładamy starań aby w parze z szybkością realizacji zamówienia zawsze szła wysoka jakość nadruków oraz wykorzystywanej odzieży. 

Korzystam wyłącznie z oferty sprawdzonych dostawców

Koszulki, na których wykonujemy nadruki pochodzą ze sprawdzonych źródeł renomowanych firm, m.in. Adler oraz B&C. Gwarantujemy, że odzież, którą Państwo otrzymujecie przez długi czas zachowa żywe kolory oraz nie skurczy się po 1 praniu! 

Cennik koszulek z nadrukiem

[Strona główna] 

 
Kalendarze firmowe 2018 !!!napisz do nas :)+48 609 578 292 - ZADZWOŃ :)