kasetony świetlne śląsk, kasetony świetlne ruda śląska, reklama świetlna, reklama zewnętrzna, reklama ruda śląska

Kasetony świetlne są efektownym i przyciągającym uwagę rodzajem reklamy zewnętrznej, których forma jest zależna od indywidualnych wymagań klienta. Źródło światła doskonale rozświetla odpowiednie elementy lub jednolicie całą powierzchnię reklamy, dzięki temu że znajduję się wewnątrz kasetonu. Stosujemy wyłącznie intensywnie świecące ledy modułowe, które świetnie spisują się w reklamach zewnętrznych. W ofercie naszej firmy znajduje się szeroka gama kasetonów: jednostronnych i dwustronnych, z grafiką wycinaną lub drukowaną do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Pomożemy przy doborze techniki montażu reklamy oraz jej zamocowania. 

Nasze kasetony wyróżnia estetyczna i prosta konstrukcja

Pracujemy wyłącznie na aluminiowych ramach kasetonowych typu „click” które umożliwiają szybką i bezinwazyjna podmianę grafiki, przeprowadzenie drobnych prac serwisowych. Istnieje możliwość pomalowania ramy na dowolny kolor, co pozwala wydłużyć żywotność kasetonu oraz poprawić jego estetykę. 

Dobierzemy odpowiednią grubość plexi do wymiarów kasetonu

Jako front kasetonów świetlnych stosujemy plexi 3 lub 4  mm oraz poliwęglan komorowy szczególnie w przypadku reklam o dużych wymiarach. Istnieje również możliwość wykonania kasetonu z licem napinanym, w którym front reklamy stanowi pełno kolorowy wydruk UV na specjalnym banerze do podświetleń. Wykonujemy również kasetony o nietypowych kształtach z wykorzystaniem taśmy aluminiowej. Jesteśmy otwarci na każdy pomysł i gotowi sprostać najbardziej wymagającym projektom.

Cennik kasetonów świetlnych

[Strona główna]

 

 
Kalendarze firmowe 2018 !!!napisz do nas :)+48 609 578 292 - ZADZWOŃ :)