Fotoobrazy śląsk, ruda śląska, obrazy na szkle ruda śląska, obrazy na płótnie, druk wielkoformatowy

Nasze studio oferuje również możliwość stworzenia fotoobrazów według własnych upodobań. Drukujemy zdjęcia dostarczone przez klienta oraz oferujemy możliwość wyboru dowolnego zdjęcia z serwisu Fotolia.

Fotoobrazy gotowe w kilka godzin!

Oferujemy bogaty wybór formatów, oraz zapewniamy wysokiej jakości wykonanie. Dzięki druku ecosolventowego uzyskasz ciekawy efekt ekspozycyjny wybranych przez siebie fotografii, idealne odwzorowanie kolorów oraz najwyższą jakość przez wiele lat. Wszystkie nasze fototapety jak i fotoobrazy drukowane są w najwyższej rozdzielczości, przy użyciu najnowocześniejszego dostępnego na świecie, wielkoformatowego plotera – Roland RF 640. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług. Na specjalne życzenie klienta zabezpieczamy fotoobrazy laminatem płynnym. 

Drukujemy tylko na najlepszych materiałach!

Korzystamy wyłącznie z materiałów znanych i sprawdzonych producentów. Obrazy drukujemy na płótnach canvas oraz policanvas, które nadają wnętrzom nowego wymiaru. Wydruki zachowują swój blask oraz żywe kolory przez długi czas.

Potrzebujesz czegoś więcej?

Poza tradycyjnymi obrazami na płótnie wykonujemy również nowoczesne obrazy na szkle! Idealnie nadają się do salonu czy jadalni jako designerskie wykończenie oraz wyjątkowy dodatek. Można je powiesić bezpośrednio na ścianie na dołączonych uchwytach bądź zastosować ozdobne dystanse, które nadają przestrzenny efekt całości. Na przygotowanie gotowego obrazu potrzebujemy ok. 4-5 dni roboczych.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowym cennikiem oraz do kontaktu!

Fotoobrazy – cennik

[Strona główna]

 
Kalendarze firmowe 2018 !!!napisz do nas :)+48 609 578 292 - ZADZWOŃ :)