druk wielkoformatowy Ruda Śląska, druk banerów, folii, druk wielkoformatowy Śląsk, Katowice

druk-wielkoformatowy-ruda-śląskaDruk wielkoformatowy

Do uzyskania najwyższej precyzji w druku eco-solwentowym stosujemy maszynę Roland RF 640.

Wykonujemy wydruki, które przeznaczone są do oglądania z bardzo małej odległości.  Zaliczamy do nich m.in.. fotografie i małe nalepki oraz prace przeznaczone do wnętrz. Maszynę wykorzystujemy przede wszystkim do produkcji banerów reklamowych, tablic, szyldów, plakatów, naklejek samoprzylepnych, materiałów reklamowych do kasetonów, stojaków, potykaczy, roll-upów, fototapet, fotoobrazów. Nasze wydruki idealnie nadają się do oklejania samochodów bądź witryn. 

Stosujemy media wyłącznie najlepszych producentów, tj. Oracal, Mactac, 3M, Arlon. Drukujemy m.in. na folii monomerycznej, polimerowej, wylewanej, owv, banerach, fototapetach, płótnach, foliach dekoracyjnych (tzw. mrożonki). Stosowane przez nas tusze eco-solventowe nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów, dzięki czemu materiały nadają się do ekspozycji również wewnątrz pomieszczeń.

Istnieje możliwość wycięcia gotowych wydruków na folii i przygotowania naklejek, wlep ciętych po obrysie przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii OPOS. Dzięki temu krawędzie naklejek są idealnie równe i pozbawione skaz! 

DRUK WIELKOFORMATOWY RUDA ŚLĄSKA, ŚLĄSK I NIE TYLKO! 

Zapraszamy do współpracy studia reklamy, agencje reklamowe. Gwarantujemy szybką realizację (wydruk nawet w kilka godzin od zamówienia!) oraz konkurencyjne ceny! 

Skontaktuj się z nami!

 

 
Kalendarze firmowe 2018 !!!napisz do nas :)+48 609 578 292 - ZADZWOŃ :)